HİZMETLERİMİZ

Bahçe Sulama Sistemleri

OTOMATİK ÇİM SULAMA VE DAMLAMA SİSTEMLERİ

Kevseroğlu Mak.  uzman kadrosu ile müşterilerimize  otomatik sulama sistemleri  projelendirmesi, uygulaması  ,ürün tedariki, fiyatlandırma  ve servis konusunda hizmet vermektedir.

 Çim alanın, sınırlarını içeren  krokisi, kot farkları ,otomatik sulama sistemine bağlayacağımız hattın debi ve basınç  değerlerini bilmemiz sizlere projelendirme hizmeti vermemiz için yeterlidir .

Firmamız Rain Bird firması ile 1999 yılından beri Kayseri'de müşterilerimize çözüm ortağı olmaktadır. Rain bird firması;

"Yaylı çalışan, yatay etki koluyla çevrilen sprinkler” diye tanımlanan yeni çıkmış sulama cihazı için Orton Englehart, 18 Aralık 1933'de 1.997.901 numaralı patenti aldı. Darbeli sprinkler dayanıklıydı, suyu daha uzağa atabiliyordu, zamanın sprinkler'larından daha verimli ve daha eşit düzeyde atabiliyordu. Kaşifin komşuları olan, Clem ve Mary LaFetras, Orton'un keşfettiği aletin potansiyel etkisini keşfettiler ve bu aleti pazarlamaya başladılar. Daha sonra, LaFetras evlerinin ahırında bugünün Rain Bird şirketine dönüşen üretim tesisini kurdular. Şirketin ismi eski bir Amerikan efsanesinden gelmektedir"

Rain bird ürünleri:Rotor ve sprey fiskiyeler,selonoid vanalr,kontrol üniteleri ,damlama ekipmanları,vana kutuları,sulama sinyal kablosu.

 

  

 

HUNTER

Firmamız HUNTER firması ile 2003 yılından beri Kayseri'de müşterilerimize çözüm ortağı olmaktadır.

HUNTER ürünleri:Rotor ve sprey fiskiyeler,selonoid vanalr,kontrol üniteleri ,damlama ekipmanları,vana kutuları,sulama sinyal kablosu.